Műterem-látogatás a Budapest Art Factoryban | Magyar Festészet Napja | BODA Anikó, JUHÁSZ Dóra, Michael PETTET, SZÁSZ Sándor, TIHANYI Anna, Anthony Michael VASQUEZ
megnyitó | 2021. október 18. 18:00
web | http://hegyvidekgaleria.hu/pro...
cím | Budapest Art Factory, 1138 Budapest, Vizafogó utca 2.
Műterem-látogatás a Budapest Art Factoryban | Magyar Festészet Napja
A Budapest Art Factory egy egyedülálló műteremház Magyarországon, 600 m2-es területén kialakított stúdióiban 11 művész dolgozik. A Hegyvidék Galéria szervezésében, a Magyar Festészet Napja keretében a látogatók betekintést nyerhetnek a műteremház életébe, a művekkel azok születési helyén ismerkedhetnek meg. A látogatást Boda Anikó festőművész és Kallós Judit, a Hegyvidék Galéria művészettörténésze vezetik.
Résztvevő művészek: BODA Anikó, JUHÁSZ Dóra, Michael PETTET, SZÁSZ Sándor, TIHANYI Anna, Anthony Michael VASQUEZ
Időpont: 2021. október 18. (hétfő) 18:00–20:00
Helyszín: Budapest Art Factory, 1138 Budapest, Vizafogó utca 2.
A műteremházról bővebb információ a www.budapestartfactory.com oldalon található.
Részvételi díj: 800 Ft, Hegyvidék Kártyával 300 Ft
Jegyek kaphatók a https://hegyvidekgaleria.jegy.hu/ oldalon, 2021. október 6-tól pedig a Hegyvidék Galériában is. Az eseményre érkezéskor a Hegyvidék Kártya felmutatása kötelező! Maximális létszám: 50 fő
Fotó / Boda Anikó: "A szobrász keze" – a "Művészkezek" triptichon 1. része, 2021
olaj, rézfólia, vászon, farost, 50x70 cm
Ha egy névre vagy címre kattint az artRoll oldalakon, akkor az ikOn kilistázza, hogy az adott személy vagy esemény hol fordul elő az ikOn oldalain.